Велодень 2011 в Хмельницком

29/05/2011

28 травня 2011 р. у м. Хмельницькому вже вкотре відбулася акція, присвячена Всеукраїнському Дню Велосипедиста.   Головна мета цього заходу привернути увагу до такого екологічного, економічного і корисного для здоров'я транспорту як велосипед.

Також учасники цього традиційного заходу виступають за безпеку і взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок в громадських місцях різних міст України. В рамках Велодня відбувся велопробіг вулицями міста за маршрутом: від кінотеатру Шевченка по вул. Проскурівській – Старокостянтинівське шосе – пр. Миру – вул.  М. Рибалка – вул. Кам’янецькій – фініш на Майдані Незалежності, де свято продовжувалось.
 В акції взяли участь абсолютно різні люди. Можна було зустріти як найменших у велокріслах, так і людей старшого покоління. Організували велопробіг  у м. Хмельницькому об’єднання велосипедистів  Вело-Екстрім  , ГО «Клуб-Екстрім» за підтримки  Хмельницької обласної та міської влади,  Громадської Ради при Хмельницькій ОДА, мережі веломагазинів  «Веломан-Екстрім».

Учасники акції довели, що велосипед – це гарний вид транспорту, який не потребує бензину та інших фінансових затрат, обминає затори на дорогах, не шкодить навколишньому середовищу та сприяє здоровому способу життя.

27/05/2012

Велодень в г. Хмельницком 2012

Организаторами вело праздника выступили ОО « Клуб Экстрим » и « Велоекстрим » при поддержке сети магазинов « Веломан - Экстрим ». В этом году Велодень в г. Хмельницком о » объединил более 300 велосипедистов , которые с целью пропаганды здорового и активного образа жизни , а также экологической альтернативы городскому авто, создание цивилизованных условий для...

31/08/2011

В Хмельницком стартовала Всеукраинская велоэстафета "Спорт для всех объединяет Украину

Именно под таким названием уже седьмой год подряд проходит массовый велопробег в Европе , который проводится Всеукраинским центром физического здоровья населения " Спорт для всех" при поддержке Кабинета Министров Украины ко Дню физической культуры и спорта. Велоэстафета охватывает все регионы Украины и проходит по трем маршрутам одновременно. В этом году велосипедисты стартуют из Хмельницкого...